Sponsorlu Bağlantılar

Kot Pantolon Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

3 20

Kot pantolon alırken nelere dikkat edilmelidir ve kot pantolon seçiminde neler önemlidir. Eğer kendinize kot pantolon almayı düşünüyorsanız gittiğiniz mağazada şunlara dikkat etmelisiniz.

İlk olarak pantolonların bedenleri üzerinde yazıyor diye bu bana olur demeyin. Mağazalar arasında kalıp farkı mutlaka vardır alacağınız pantolonu mutlaka deneyin. Colins 44 size uyarken Mavi 44 size uymayabilir.
kotpantolon
Pantolonu giyip deneyin. Yürüyün, eğilip kalkın pantolonun vücudunuzla olan uyumuna bir gözatın. Eğer pantolonla rahat oturup kalkabiliyor ve kendinizi mutlu hissediyorsanız doğru pantolon olabilir ama daha durun birkaç nokta daha var.

Pantolonun cep fonksiyonu önelidir. Ceplerine göz atın kullanışlı mı yerleri uygun mu ve de cepler küçük mü. Neden küçük dediğinizi duyar gibiyim küçük cepler pantolonu her zaman daha şık gösterir.

Belirli kalıp pantolonları denemeyin. Ben bu tip pantolon giymem diyerek eleme yapmayın. Mutlaka birkaç türden pantolonla soyunma kabinine girin.

Fiyat konusunda belirli bir limitiniz olsun zira kot pantolonlar bir hayli yüksek fiyatlarda satıldığı gibi çok ucuza satan yerlerde var.

Bu yazıda Türkçe’mize destek vermek adına jean kelimesi kullanılmamıştır.